DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrenciler Verimli Ders Çalışma Yöntemlerini Öğrendi

Öğrenciler Verimli Ders Çalışma Yöntemlerini Öğrendi

 

İlimizde öğrenim gören 7.sınıf öğrencilerine yönelik Verimli Ders Çalışma Yöntemleri seminer düzenlendi.

 

 

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Koray Varol Akademisi işbirliği ile gerçekleştirilen seminerde, Sınav Kaygısını Giderme, Düzenli ve Etkili Çalışma ve Sınavlara Hazırlık Konsantrasyonunu En Üst Seviyede Tutma konuları üzerinde duruldu.

 

 

 

Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz seminer öncesi yaptığı konuşmasında “önemli bir eğitimci ve kişisel gelişim uzmanı olan Koray Varol’u sizlerle buluşturduk. Bir eğitimci olarak sizlere tavsiyem; çok araştırın, kendinizi yenileyin, çok okuyun, evde ve okulda adeta bir kitap kurdu olun. Önümüzdeki yılın 8. Sınıfları olacak sizlerin ilimizi zirveye taşıyacağına gönülden inanıyorum. Hepinize başarılar diliyorum” dedi.

 

 

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’un konuşmasının ardından eğitimci Koray Varol öğrencilere seslenerek ders çalışma teknikleri, başarıya giden adımlar, çalışmanın başarı üzerindeki katkıları, düzenli ve etkili ders çalışma teknikleri hakkında bilgiler verdi.

 

 

 

Seminer sonunda İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz Eğitimci Koray Varol’a Denizli Eğitimine yapmış olduğu katkıdan plaket takdim etti.

 

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.