DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri Ödül Töreni

Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri Ödül Töreni

 

21-04-201621-04-201621-04-201621-04-201621-04-201621-04-201621-04-201621-04-201621-04-201621-04-2016

Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında ilimiz genelinde düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.

 

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile İl Müftülüğünün işbirliği çerçevesinde düzenlenen çeşitli yarışmalar içinde olduğumuz hafta içerisinde sonuçlanmıştı.

 

 

Yarışmaların tamamlanmasının ardından Pamukkale Halk Eğitim Merkezi konferans salonunda gerçekleştirilen ödül töreni programına Vali Yardımcısı Celalettin Cantürk, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Namal, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, İl Müftüsü Mehmet Aşık, kamu kurum ve kuruluşları yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve davetliler katıldı.

 

 

Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında ilimiz genelinde düzenlenen yarışmalarda; birinci olan öğrenciler ödül ve hediyelerini Vali Yardımcısı Celalettin Cantürk’ten, ikinci olan öğrenciler ödül ve hediyelerini İl Emniyet Müdürü Hüseyin Namal’dan, üçüncü olan öğrenciler ödül ve hediyelerini İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ile İl Müftüsü Mehmet Aşık’tan mansiyon ödülüne layık görülen öğrenciler ödül ve hediyelerini diğer protokol üyelerinden aldı.

 

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz yaptığı konuşmasında “Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çok güzel ve coşkulu bir şekilde geçti. Böyle güzel etkinliklerin gerçekleşmesinde emeği geçen mesai arkadaşlarıma ve birlikte çalıştığımız il müftümüz ile ekibine teşekkür ederim. Çocuklarımızın geleceklerinin parlak olması,  bütün nesillerimizin iddialı, kararlı yarınlara iyi hazırlanan bireyler olması için emek veriyoruz. Hedefimiz çocuklarımızın anne-baba, vatan ve bayrak sevgisi ile yetişmeleridir. Bu tür yarışma ve etkinliklerimiz bundan sonrada devam edecektir. Tüm öğrencilerimizi buradan kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

 

 

İl Müftüsü Mehmet Aşık konuşmasında “İl Milli Eğitim Müdürümüze ve ekibine bize bu imkanı sağladıkları için teşekkür ediyorum. Cenab-ı Hak Kur’an-ı Kerim’de; Hayatınızda kendinize, model şahsiyet ve örnek şahsiyet olarak Sevgili Peygamberimizi (SAV) almamızı istiyor. Yaptığımız etkinliklerle Kutlu Doğum Haftasını okullarımız da gündemde tutmak istedik. Katılan tüm öğrencilerimizi kutluyorum” dedi.

 

 

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Müftülüğünün ortaklaşa düzenlediği 2016 Yılı Kutlu Doğum Haftası kapsamında; İlkokullar Arası Şiir Okuma, Ortaokullar Arası Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İmam-Hatip Ortaokulları Arası Siyer, Liseler Arası Şiir Okuma, İmam Hatip Liseleri Arası Hadis Okuma yarışmaları gerçekleştirildi.

 

 

Yarışma sonunda her dalda 1. olan öğrencilere 750’şer TL,  2.olan öğrencilere 500’er TL, 3.olan öğrencilere 250’şer TL, mansiyon ödülü olarak 4. ve 5.olan öğrencilere ise 150’şer TL para ödülü verildi. Toplamda 55 öğrenci ödül ve hediye aldı.

                                                                                             

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.