DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında İlimizden İki Özel Öğrencimiz Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında İlimizden İki Özel Öğrencimiz Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde

 

22-04-201622-04-201622-04-201622-04-2016

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında ilimizden iki özel öğrencimiz Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın misafiri olacak.

 

Cumhurbaşkanlığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinliğine Özel Davetle katılacak olan Denizli Özel Eğitim Anaokulu öğrencisi Yüsra Nihan Yangeç ve Ressam İbrahim Çallı Ortaokulu öğrencisi Furkan Enes Özgen ile ailelerini İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz makamında kabul etti.

 

Otizm tanısı olan ve Özel Eğitim Anaokuluna devam eden 5 yaşında Yüsra Nihan Yangeç’in annesi Ümmü Yangeç 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında olmak istediklerine dair Cumhurbaşkanlığı Makamına göndermiş olduğu mektup karşılık bularak özel davetli öğrencilerin arasında oldu.

 

Rahatsızlığından dolayı eğitimine ara vermek zorunda olan Ressam İbrahim Çallı Ortaokulu öğrencisi Furkan Enes Özgen’i, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sayın Sema Ramazanoğlu’nun evinde ziyareti esnasında kendisinden dileğini sorduğunda Sayın Cumhurbaşkanımız ile görüşmek olduğunu belirtmesi üzerine Bakanımız kendisine jest yaparak 23 Nisan gibi özel bir günde bu buluşmayı ayarladı. Furkan Enes özel davetli olarak Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde olacak.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz öğrencilere ve ailelerine 23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramında Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Sayın Cumhurbaşkanımız ile bir araya geleceksiniz. Sizlerin orada olması bizleri de onurlandırdı. Sizleri gitmeden uğurlamak istedim. Bizlerden de sayın devlet büyüklerimize çok selam söyleyin. Şimdiden hayırlı yolculuklar diliyorum dedi.

 

Ziyaret sonunda Müdür Oğuz öğrencilere günün hatırası olarak hediye verdi.


 

 

 

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.