DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aday Öğretmenler İlimiz Üst Düzey Yöneticileri ile Buluşuyor

Aday Öğretmenler İlimiz Üst Düzey Yöneticileri ile Buluşuyor

Milli Eğitim Bakanlığınca ilk defa uygulamaya konulan altı aylık Aday Öğretmen Yetiştirme sürecinde 6 ay süre ile programa alınan öğretmenler ilimiz üst düzey yöneticileri ile bir araya gelemeye devam ediyor.

 

Aday Öğretmen Yetiştirme Süreci Okul Dışı Faaliyet gününde bu hafta aday öğretmenler Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Hüseyin Bağcı ile bir araya geldi.

 

Merkezefendi Ahmet Yesevi Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda gerçekleşen buluşmaya İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Şube Müdürü Vedat Balkaya ve aday öğretmenler katıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz “Geleceğimize yön veren ve ışık tutan değerli meslektaşlarımız üniversitemizin değerli Rektörü Prof.Dr. Hüseyin Bağcı bugün sizlerle birlikte olacak. Üniversitemize büyük yenilikler katan değerli rektörümüze sizlerin huzurunda hoş geldiniz diyorum. Siz değerli meslektaşlarımızın staj dönemi içerisinde dolu dolu yetişmeniz için tüm imkânlarımızı kullanıyoruz. Süreç içerisinde meydana gelebilecek herhangi bir sıkıntı ve problem anında Müdürlüğümüzle iletişimi geçiniz” dedi.

 

Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Hüseyin Bağcı aday öğretmenlere hitabında Pamukkale Üniversitesinin tanıtımı, yaptıkları çalışmalar, uluslararası alandaki projeleri hakkında bilgilendirmeler yaptı. Aynı zamanda deneyimlerini aday öğretmenlere aktardı.

 

 

Program sonunda İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Rektör Bağcı’ya eğitim adına yaptığı güzel katkıdan dolayı çiçek takdim ederek teşekkür etti.

 

26-04-201626-04-201626-04-201626-04-2016

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.