DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hacı Şakir Meliha-Nilüfer Öz Ortaokulu’na Yemekhane Yapıldı

Hacı Şakir Meliha-Nilüfer Öz Ortaokulu’na Yemekhane Yapıldı

Merkezefendi Hacı Şakir Meliha-Nilüfer Öz Ortaokulu’na Merkezefendi Belediyesi tarafından yemekhane kazandırıldı.

 

Yemekhanenin açılış törenine Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Merkezefendi İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Kılınç,  öğrenciler ve velileri katıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz törende yaptığı konuşmasında “Değerli anneler, babalar ve sevgili öğrenciler. Öncelikle bugün bu güzel hizmeti buraya sunan değerli Merkezefendi Belediye Başkanımıza katkılarından dolayı hepiniz adına teşekkür ediyorum. Bizler evlatlarımızı ufku geniş, geleceğe yön veren, dünya çapında yarışan bireyler olarak donanımlı bir şekilde yetişmeleri için var gücümüzle mücadele ediyoruz. Bunu yaparken de herkese ihtiyacımız var. Başta öğretmenlerimize, anne-babalarımıza ve sivil toplum kuruluşlarına ihtiyacımız var.

 

Tabi sadece eğitimle sınırlı kalmıyoruz. Eğitimi iyi eğitim yaptırabilmek için okullarımızda, sınıflarımızda fiziki alt yapıya ihtiyacımız var. Bugün geldiğimiz nokta itibariyle Merkezefendi Belediyemizin milli eğitim camiasına kazandırdığı hizmetler inanın her geçen gün katlanarak devam ediyor. Bu da milli eğitim camiası olarak bizleri son derece mutlu ediyor. Bu programın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür eder saygılarımı sunarım” dedi.

 

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu konuşmasında; eğitimin önemini vurgulayarak eğitim adına yapılan projelerde yer almaktan mutluluk duyduklarını ve eğitim adına yapılan projelere hız kesmeden devam edeceklerini belirtti.

 

Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü’de yaptığı konuşmasında;  Denizlili vatandaşların hayırsever olduklarını ve hayır yapmakta yarıştıklarını belirterek yemekhanenin herkes için hayırlı uğurlu olmasını diledi.

 

 

Konuşmaların ardından protokol ve davetliler öğrencilerin hazırladığı gösteriyi izledi. Gösterilerin ardından öğrencileri tebrik eden Müdür Oğuz, sonrasında Merkezefendi Kaymakamı, Merkezefendi Belediye Başkanı ve Merkezefendi İlçe Milli Eğitim Müdürü ile birlikte yemekhanenin açılışını yaptı. Öğrencilerin hazırladığı standları dolaştı.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.