DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Servergazi İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Başarılara Doymuyor

Servergazi İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Başarılara Doymuyor

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Merkezefendi Servergazi İMKB Kız Meslek Lisesi başarılara doymuyor.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, 2015-2016 eğitim-öğretim yılında katıldıkları yarışmalara imzasını atan öğrencileri, okul idarecilerini ve öğretmenlerini Milli Eğitim Müdürlüğünde kabul etti.

 

Gerçekleştirilen ziyarette İl Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Hüseyin Başgün ve Şube Müdürü Azmi Koçoğlu’nun hazır bulundu.

 

Her birinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum diyerek konuşmasına başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz “Eğitim alanında yapılan her türlü çalışma ülkemizin geleceği adına yapılan bir çalışmadır. Öğrencilerimizin eğitim hayatları süresinde katıldıkları sportif faaliyet, bilgi yarışması, sosyal etkinliklerin başka türleri ve en önemlisi mesleki alanda yaptığınız faaliyet eğitim öğretimin gelişmesi, sizlerin gelişimiz ve ülkemizin geleceği adına yapılan önemli bireysel adımlardır.

 

Yarışmalarda elde ettiğiniz başarılar aynı şekilde okulunuzun ve öğretmenlerinizin ne kadar başarılı olduğunun bir göstergesidir. Kız meslek lisesi olarak övünç kaynağı gurur dolu başarılarla şehrimize döndünüz başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

 

Okullarından toplamda 33 öğrenci,6 öğretmen katıldığı yarışmalarda Servergazi İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2015/2016 Eğitim Öğretim Yılı Yarışmalardaki Başarıları

 

Spor alanındaki başarıları:

 

-Denizli Genç Kızlar Futbol İl Birinciliği

-Genç Kızlar Futbol Grup Yarışmaları Birinciliği (Aydın)

-Genç Kızlar Futbol Yarı Final Yarışmaları Birinciliği (Manisa)

-Genç Kızlar Türkiye Futbol Şampiyonası TÜRKİYE BEŞİNCİLİĞİ  (Sakarya)

-Denizli Genç Kızlar Basketbol İl Birinciliği

-Genç Kızlar Basketbol Grup Yarışmaları Üçüncülüğü (Muğla)

 

3. Uluslararası Alanya Altın Kepçe Yemek Yarışması

 

Yılın altın öğrenci kategorisinde 1.lik ve Altın madalya, diğer kategorilerde 3 gümüş madalya,3 bronz madalya, 1 Merit madalya ve yarışmaya katılan okullar içinde madalya sayısıyla kazanılan en başarılı okul kupası kazanıldı.

 

-Şef Mavi Ulusal Yemek Yarışması: 4 farklı kategoride 10 gümüş madalya kazanıldı.

 

-Bursa BUTAT Gastronomi Festivalinde; 5 farklı kategoride 4 altın madalya,7 gümüş madalya, 2 bronz madalya,1 plasman birinciliği kupası kazandı.

 

Yarışmalara toplam 33 öğrenci,6 öğretmen katıldı.

 

09-05-201609-05-201609-05-201609-05-201609-05-201609-05-2016

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.