DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Çalışmaları Değerlendirildi

Eğitim Çalışmaları Değerlendirildi

2015-2016 eğitim-öğretim yılının tamamlanmasına kısa bir zaman dilimi kala, İl Milli Eğitim Müdürlüğünde eğitim çalışmaları ile yılsonu okullarda yapılması gereken iş ve işlemler konusunda genel değerlendirme yapıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Müdür Yardımcısı Şener Bayram, Şube Müdürleri Azmi Koçoğlu ve İlhami Taylan ile 19 ilçe milli eğitim müdürleri hazır bulundu.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz; okullardaki güvenlik, okul aile birliği iş ve işlemleri, okulların hijyeni ve yaz tatili döneminde bakım onarım çalışmalarının planlanması üzerine ilçe milli eğitim müdürlerine çeşitli talimatlar vererek açıklamalar yaptı.

 

Ayrıca; EBA Platformu, Mesleki ve Teknik Eğitimde işverenler ile işbirliği yapılması, Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının yaz döneminde de devam etmesi, ÖSYM için öğrencilerin mezuniyet ve diploma bilgilerinin zamanında girilmesi, pansiyonlu okullardaki bütçe iş ve işlemleri çalışmaları hakkında da Müdür Yardımcısı Şener Bayram ve Şube Müdürleri Azmi Koçoğlu ile İlhami Taylan tarafından bilgilendirmeler yapıldı.

 

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.