DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Adına Yapılan Çalışmalar Geleceğimiz Adına Yapılan Çalışmalardır

Eğitim Adına Yapılan Çalışmalar Geleceğimiz Adına Yapılan Çalışmalardır

Millî Eğitim Bakanlığı ile TÜBİTAK arasında imzalanan protokol kapsamında, ortaokul ve liselerde gerçekleştirilen bilim fuarlarından birisi olan Denizli Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi TÜBİTAK Bilim Fuarı açılışı yapıldı.

 

Denizli Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi TÜBİTAK Bilim Fuarı açılışına İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz,  Pamukkale İlçe Millî Eğitim Müdürü Reşat Erdoğan, okul müdürü Şenol Çağlayan, öğretmen ve öğrenciler ile davetliler katıldı.

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz yaptığı konuşmasında “Sevgili gençler, yaptığınız projelerin önemini fark etmiyor olabilirsiniz. Eğitimin her kademesinde yapılan her türlü faaliyetler, örnek uygulamalar ve bilimsel çalışmalar bizim için çok önemledir. Eğitim adına yapılan çalışmalar geleceğimiz adına yapılan çalışmalardır. Atatürk’ün dediği gibi muasır medeniyetler seviyesine ulaşabilmemiz için bu güzellikleri görmemiz gerekir.

 

Öğretmenlerimiz, yöneticilerimiz ve velilerimizden aldığımız ilham ile Denizli’de eğitimi en üst noktalara çıkarmak için var gücümüzle mücadele ediyoruz.  Eğer LYS sınavlarında 3.sırada, okul öncesinde, meslek liselerinde, özel eğitimde aynı şekilde bir başarı varsa bu başarının mimarı Denizli’deki 15 bin öğretmenimle birlikte 1065 okulu müdürü ve yaklaşık 4 bin’e yakın müdür yardımcımın eseridir. Hayırseverlerimizin de eğitime çok büyük katkıları var. Onlara da buradan şükranlarımızı sunuyorum. Bu güzel organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. ” dedi.

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz konuşmasının ardından protokol üyeleri ve öğrencilerle birlikte projeleri gezdi. Proje sahibi öğrenciler ve danışman öğretmenlerinden bilgiler aldı.

 

 20-05-201620-05-201620-05-201620-05-201620-05-201620-05-2016

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.