DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tavas-Kızılca ve Kızılcabölük Ziyaretinde Küçük Mucitlerin Büyük Hünerleri Takdir Topladı

Tavas-Kızılca ve Kızılcabölük Ziyaretinde Küçük Mucitlerin Büyük Hünerleri Takdir Topladı

 

Tavas Kızılca Hacı Mehmet Arslan Ortaokulu öğrencileri, düzenlenen bilim fuarında birbirinden ilginç buluşlarını paylaştılar. Vali Şükrü Kocatepe ve İl Milli Eğitim Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz fuarı ziyaret ederek öğrencilerin hünerlerini yakından incelediler.

 

 

 

Vali Şükrü Kocatepe ve İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’un beraberinde Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Tefenlili ile birlikte Tavas İlçesinde incelemelerde bulundu. Burada Tavas Kaymakam Vekili Acıpayam Kaymakamı Karahan Daştan ve ilçe protokol üyeleri tarafından karşılanan Vali Şükrü Kocatepe ilk olarak Kızılca Hacı Mehmet Arslan Ortaokulunu ziyaret etti.

 

 

 

Burada Hayırsever Hacı Mehmet Arslan ve beraberindeki heyet ile öğrenciler tarafından hazırlanan Bilim Fuarının açılışını gerçekleştiren Vali Şükrü Kocatepe, protokol üyeleri ile öğrencilerin stantlarını gezerek icatlar hakkında yine mucit öğrencilerden bilgi aldı. Birbirinden ilginç onlarca icadı yapan öğrencileri tebrik eden Vali Şükrü Kocatepe ve Milli Eğitim Müdürü, velilerle de bir araya gelerek sohbet etti.

 

 

 

Buradaki program sonrası Kızılcabölük Mahallesine geçen protokol üyeleri, vatandaşlarla biraya geldi. Esnaf ziyaretinde de bulunarak, halkın sorunlarını dinlediler. Son olarak Hayırsever İş adamı Osman AYDINLI tarafından yeni düzenlenen, bilim sınıfı oluşturulan ve donanımlı hale getirilen Kızılcabölük Hacı İbrahim Aydın Anaokulunu ziyaret ettiler. Okul Müdüründen okulun durumu ve sorunlarını dinleyen Vali Şükrü Kocatepe ve Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, minik öğrencilerle sohbet ederek zaman zaman etkinliklerine eşlik ettiler. 

 

 

27-05-201627-05-201627-05-201627-05-201627-05-2016

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.