DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Rukiye Urhan Anaokulu Öğrencilerinden Yılsonu Sergisi

Rukiye Urhan Anaokulu Öğrencilerinden Yılsonu Sergisi

Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Rukiye Urhan Anaokulu öğrencilerinin minik elleriyle yıl boyunca büyük emekleri sonucu yaptıkları resim ve projelerinin sergisinin açılışını yaptı.

 

Okul Bahçesinde yapılan açılışa Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Maarif Müfettişleri Başkanı Musa Dinç, Yardımcısı Erol Al, Müdür Yardımcısı Mustafa Özevcimen, Merkezefendi İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Kılınç, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

 

Minik öğrencileri bu güzel günlerinde yalnız bırakmayan Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz yaptığı konuşmasında; “Birazdan yavrularımızın eserlerini hep birlikte göreceğiz. Okul öncesi eğitime büyük önem veriyoruz. Öğrenme yaşı çok erken başlıyor. Çocuklarımızın zeka gelişimi 6 yaşında neredeyse tamamlanmış oluyor. Okul öncesi eğitimde kaliteli ve nitelikli bir eğitimle çocuklarımızın hayatları boyunca başarıdan başarıya koşması için bir engel yok. Öğrencilerimizi bugünlere getiren başta okul müdürümüzü ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. Eğitimin her alanında bize desteklerini esirgemeyen siz değerli velilerimize de teşekkür ediyorum” dedi.

 

Konuşmasının ardından açılış kurdelesini öğrencilerle birlikte kesen Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, öğretmen ve öğrenciler ile birlikte sergiyi dolaşarak miniklerin eserlerini tek tek inceledi. Yapmış oldukları eserler hakkında bilgiler aldı. Yılsonu sergisinde okulun her köşesi ayrı bir renk cümbüşü içerisindeydi.

 

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.