DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüzün Ramazan Bayramı Mesajı

Müdürümüzün Ramazan Bayramı Mesajı

Değerli Milli Eğitim Ailesi;

 

Sevgi ve saygının, huzur ve mutluluğun ön plana çıktığı bir bayrama daha kavuşmanın sevincini ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.

Bayramlar bir milleti meydana getiren bireylerin arasında oluşan ortak sevinç ve duygu birliğinin, sevgi, saygı ve dayanışmanın zirveye ulaştığı güzel ve anlamlı günlerdir. 

Bayramlardan alınacak yaşama sevinci, her türlü ortamda büyük bir özveri içinde çalışan yönetici, öğretmen ve personelimize eğitimde kalite ve başarı yolunda büyük güç vereceği inancı içerisindeyim.

 

Bu vesile ile çalışma arkadaşlarımın, yönetici, öğretmen, memur, hizmetli ve tüm Milli Eğitim çalışanları ve ailelerinin, öğrencilerimizin birlik, beraberlik, dayanışma, karşılıklı sevgi, saygı duyguları içinde bayramlarını ve yeni yılını en içten duygularımla kutluyor, daha nice bayramlara ulaşmak, temennisi ile sağlık, başarı ve mutluluk dileklerimle selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.