DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürlüğünde Bayramlaşma

İl Millî Eğitim Müdürlüğünde Bayramlaşma

Ramazan Bayramından önceki son mesai gününde Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz İl Millî Eğitim Müdürlüğü yöneticileri ve personeli ile millî eğitim müdürlüğü yemekhanesinde bayramlaştı.

 

Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz “Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum. Allah aynı şekilde ve aynı duygular içerisinde tekrar bayramları göstermeyi nasip etsin. Bayramlar bizim örf ve adetlerimizi, ulus olma ve millet olma bilincimizi gelecek nesillere taşıyabileceğimiz günlerdir. Bayramlarımızı ulus olarak birlik ve beraberlik içerisinde geçirmeliyiz. Bayramlarımızı milletçe kardeşlik ve arkadaşlık bağları içerisinde kutladığımız sürece aile ve ülke içerisinde mutluluklar devam edecektir. Eğitim camiası olarak da biz bir aileyiz. Güleryüz, sevgi ve saygı ortamı içerisinde çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, çocuğunuzla çoluğunuzla mutlu bir hayat sürdürmenizi diliyorum” dedi.

 

İl Millî Eğitim Müdürlüğü çalışanlarına başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür eden Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, tüm personeli ile bayramlaştı.

 

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.