DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı

Denizli İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, 2016-2017 eğitim öğretim yılının başlangıcı ilçe milli eğitim müdürleri ile bir araya geldi.

 

Doğan Demircioğlu Emsan İlkokulu Öğretmenler odasında gerçekleşen toplantıda Müdür Yardımcısı Şener Bayram, Ragıp Çelik, Hüseyin Başgün ile on dokuz ilçe milli eğitim müdürü hazır bulundu.

 

2015-2016 eğitim öğretim yılında yapılan çalışmaların değerlendirildiği ve yeni eğitim öğretim yılına tam ve eksiksiz girilmesi için okulların kapalı olduğu yaz döneminde yapılan çalışmaların paylaşıldığı toplantıda İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz değerlendirmelerde bulundu.

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz konuşmasında “Biz birbirimizi tamamlayan unsurlarız. Takım ruhu içerisinde başarılı bir eğitim öğretim yılını geride bıraktık. Sizlerin olağanüstü destek ve gayreti ile Denizli olarak gerek TEOG gerekse LYS’de iyi bir başarıya imza attık yeni başlayan eğitim öğretim yılı ile birlikte çok daha güzel başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Buradan hepsini tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.” dedi.

 

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’un yaptığı değerlendirmenin ardından müdür yardımcıları tarafından değişen mevzuatların getirdiği yenilikler hakkında bilgilendirme yapılırken il geneli uygulamalarda birlik ve beraberliğin sağlanması için talimatlar verildi.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.