DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüzün Kurban Bayramı Mesajı

Müdürümüzün Kurban Bayramı Mesajı

DEĞERLİ MİLLİ EĞİTİM AİLESİ

 

 

Bayramlar bir milleti meydana getiren bireylerin arasında oluşan ortak sevinç ve duygu birliğinin, sevgi, saygı ve dayanışmanın zirveye ulaştığı güzel ve anlamlı günlerdir. 

 

  Bayramı fırsat bilip kırgınlıklarımızı unutalım, ülkemiz adına birlik ve beraberlik içinde olalım.  Milli değerlerimize has bayram geleneklerinin sürmesi ve hep birlikte bu değerlere sahip çıkılması gerekir. Bayramlarda hasta ziyaretleri, kırgınlıkların yok edilmesi gibi bize has geleneklerimize bağlı kalarak yavrularımıza da bunu aşılamalıyız.

             Bu vesileyle Kurban Bayramının tüm personelimize, ilimize, milletimize ve ülkemize iyilikler getirmesini, birlik ve beraberliğimizin artarak devam etmesini,   sevgi, saygı, yardımlaşma ve paylaşma ortamının daha da gelişmesine vesile olmasını, her günün bayram sevinci, huzur ve mutluluğu ile dolu olmasını temenni ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.