DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İmam Hatip Okullarının Eğitim-Öğretim Çalışmaları Değerlendirildi

İmam Hatip Okullarının Eğitim-Öğretim Çalışmaları Değerlendirildi

İlimiz genelindeki imam hatip ortaokulları, anadolu imam hatip liseleri ve ÇPAL bünyesinde bulunan anadolu imam hatip liselerindeki eğitim ortamlarını ve öğrenme süreçlerini geliştirmek, eğitim öğretimin daha etkili ve verimli hale getirilmesini, öğrenci ve öğretmenlerin sosyal ve kültürel faaliyetlere katılımın desteklenmesinin ana gündem maddelerini oluşturduğu toplantı gerçekleştirildi.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz başkanlığında yapılan değerlendirme toplantısında Şube Müdürü Şaban Altınsuyu ve imam hatip okul müdürleri hazır bulundu.

 

Toplantıda konuşan  Müdür Oğuz “Eğitim Öğretim çalışmalarının amacına uygun bir biçimde yürütülmesini sağlamak, eğitimin her kademesinde ve her alanında kalitenin arttırılmasına yönelik çalışmaları ele almak, kurumlar arasındaki iletişim kanallarını geliştirmek, okullarımız tarafından uygulanmakta olan örnek uygulama ve projeleri paylaşmak ve iyi uygulamaların tüm okullarımıza yaygınlaştırılmasını sağlamak için değerlendirme toplantılarını gerçekleştiriyoruz. Bu tarz toplantılar 2023 vizyonu çalışmalarımızda büyük önem arz etmektedir” dedi.

 

Din Öğretimi Şube Müdürü Şaban Altınsuyu yaptığı sunuda eğitim öğretim yılı boyunca yapılacak etkinlikler, yarışmalar ve öğrencilerin mesleki, akademik ve sosyal kültürel alanda becerilerinin geliştirilmesi için uygulanacak projeler hakkında bilgilendirmede bulundu.

 

 

Toplantıya katılan okul müdürlerine Anadolu İmam Hatip Liseleri, İmam Hatip Ortaokulları ve proje okulları vizyon belgeleri hakkında açıklamalarda yapıldı.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.