DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırsever Esnaf, Eğitim Protokolünü İmzaladı ‘Devamı Gelecek’ Dedi

Hayırsever Esnaf, Eğitim Protokolünü İmzaladı ‘Devamı Gelecek’ Dedi

Vali Dr. Ahmet Altıparmak tarafından başlatılan “Tamgün Eğitime Geçişte Bir Derslikte Sizden” kampanyası kapsamında Denizlili Hayırseverler tarafından İMECE usulü yaptırılacak olan Pamukkale Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’nun yapımı için hayırsever katkısı devam ediyor. Hayırsever Veli Uğur, okulun yapımı için 100 bin lira yardımda bulunarak devamının geleceği müjdesini verdi.

 

Valilik Makamında gerçekleşen protokol imza törenine; Vali Dr. Ahmet Altıparmak, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Hayırsever İşadamı Veli Uğur ve oğlu Mustafa Uğur katıldı.

Törende konuşan Hayırsever Veli Uğur, eğitime katkıda bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu, söyleyerek, “Bu hayır işine başladık. Bizlere eğitime katkı sunma imkânı veren Valimiz Dr. Ahmet Altıparmak ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut Oğuz’a teşekkür ediyorum. Bu daha başlangıç, inşallah devamı gelecek, eğitime desteğimiz sürecek” dedi.

 

Vali Dr. Ahmet Altıparmak ise; Denizli’de göreve başlamasının ardından 15. Protokolü imzalayacağını hatırlatarak, “Bakkur Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi adına Veli Uğur ve evlatları Mustafa Uğur ile birlikteyiz. Hayırseverler Ortaokulu’na bir katıkları olacak. Hayırseverimiz Veli Beyi ileriki zamanlarda daha farklı hayırlarda da daha iyi tanıyacaksınız. İnşallah Veli Bey’in bu tavrı diğer esnaflarımıza da örnek olur. Kendisi kıymetli, Ahilik kültürüne sahip bir esnafımız. Kendilerine teşekkür diyorum. Protokolün Denizli eğitimine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Konuşmaların ardından Denizli eğitimine destek protokolü Vali Dr. Ahmet Altıparmak ve Hayırsever İşadamı Veli Uğur tarafından imzalandı.

 

Pamukkale İlçesi Zeytinköy Mahallesinde yaptırılacak olan okul; 24 derslikli, bodrum+zemin+3 kat ve konferans salonundan oluşacak. Okulun yapımı için hayırseverimiz 100 bin lira katkıda bulunuyor.

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.