DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdür Oğuz, Ankara’da Öğretmenler Gününde İlimizi Temsil Eden Öğretmenleri Makamında Kabul Etti

Müdür Oğuz, Ankara’da Öğretmenler Gününde  İlimizi Temsil Eden Öğretmenleri Makamında Kabul Etti

Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, 24 Kasım Öğretmenler Gününde ilimizi temsilen Ankara’ya giden öğretmenleri makamında kabul etti.

 

Millî Eğitim Bakanlığınca, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla tüm illerden davet edilen ve aralarında 15 Temmuz´da şehit olanların yakınları ile gazilerin de bulunduğu 329 öğretmen, sosyal ve kültürel etkinliklerden hazırlanan bir programla Ankara´da 3 gün boyunca ağırlandı. Ankara’da düzenlenen  programlara ilimiz adına katılan  öğretmenler Ahmet Demir, Ali Osman Akın ve Ali Karataş’ı  Ankara dönüşü Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz makamında kabul etti.

 

 

Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz konuşmasında; “ 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesi ile Denizli’yi temsilen üç değerli meslektaşımız Anakara’da görevlendirildiler. Kendileri Türk Öğretmenine yakışır bir şekilde Millî Eğitim camiasına örnek olabilecek davranış içerisinde Ankara’ya giderek Denizli’mizi temsil ettiler. Orada başta sayın bakanımız olmak üzere başbakanımız ve cumhurbaşkanımıza ziyaretleri oldu. Örnek davranışlarından ve çalışmalarından dolayı kendilerini bir kez daha tebrik ediyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.