DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’na Hayırsever Desteği Devam Ediyor

Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’na Hayırsever Desteği Devam Ediyor

Hayırseverlerimiz tarafından yaptırılacak olan Pamukkale Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’nun yapımına bir katkı da Hayırsever İşadamı Cemal Ertuğrul’dan geldi. Hayırsever İşadamımız okulun yapımı için 100 bin lira yardımda bulundu.

Valilik Makamında gerçekleşen protokol imza törenine; Vali Dr. Ahmet Altıparmak, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve Hayırsever İşadamı Cemal Ertuğrul ve oğlu İrfan Ertuğrul katıldı.

Törende konuşan Hayırsever İşadamı Cemal Ertuğrul, yapacakları yardımın hayırlı olmasını dileyerek, ileride daha büyük hayırlarda bulunmayı istediklerini söyledi.

Vali Dr. Ahmet Altıparmak; eğitime katkı sağlayan Hayırsever İşadamı Cemal Ertuğrul’a teşekkür ederek; “Hayırseverlerimizin yardımı ile yapılacak olan okulumuza katkı her geçen gün artarak devam ediyor. Bugün de Okulumuzun yapımı için katkı sağlayan Hayırsever İşadamımız Cemal Bey’e teşekkür ediyorum. Okulumuz Denizli’mize ve ülkemiz eğitimine hayırlı olsun. İmzalayacağımız bu protokolün, hayır yapmak isteyen diğer hayırseverlerimize de örnek olmasını diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından protokolVali Dr. Ahmet Altıparmak ve Hayırsever İşadamı Cemal Ertuğrul tarafından imzalandı.

 

Pamukkale İlçesi Zeytinköy Mahallesinde yaptırılacak olan okul; 24 derslikli, bodrum+zemin+3 kat ve konferans salonundan oluşacak. Okulun yapımı için hayırseverlerimiz 100 bin lira katkıda bulunuyor. 

 

07-12-201607-12-201607-12-2016

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.