DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’na Bir Tuğla’da Hayırsever Ahmet İnceoğlu’ndan

Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’na Bir Tuğla’da Hayırsever Ahmet İnceoğlu’ndan

Denizlili Hayırseverler tarafından İMECE usulü yaptırılacak olan Pamukkale Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’nun yapımı için hayırsever katkısı devam ediyor. Hayırsever İşadamı Ahmet İnceoğlu okulun yapımı için 100 bin lira yardımda bulundu.

Valilik Makamında gerçekleşen protokol imza törenine; Vali Dr. Ahmet Altıparmak, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Hayırsever İşadamı Ahmet İnceoğlu ve yeğeni Cem İnceoğlu katıldı.

Törende konuşan Vali Dr. Ahmet Altıparmak; “Hayırseverler Ortaokulumuza hayırseverlerimizin desteği artarak devam ediyor. Bugün imzalayacağımız protokol ile kıymetli Hayırseverimiz Ahmet İnceoğlu katkıda bulunacak. Kendisinin daha önce de 2015 yılında yine benzer bir katkıları olmuş. İnşallah diğer hayırseverlerimize de örnek olur. Bu herkese nasip olmaz. Milli Eğitimimiz ve gençlerimiz için hayırlı olsun” dedi.

Konuşmaların ardından Denizli eğitimine destek protokolüVali Dr. Ahmet Altıparmak ve Hayırsever İşadamı Ahmet İnceoğlu tarafından imzalandı.

Pamukkale İlçesi Zeytinköy Mahallesinde yaptırılacak olan okul; 24 derslikli, bodrum+zemin+3 kat ve konferans salonundan oluşacak. Okulun yapımı için hayırseverlerimiz 100 bin lira katkıda bulunuyor.

 

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.