DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Polisimin Yanındayım

Polisimin Yanındayım

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğünden Emniyet teşkilatına destek. Denizli’de İmam Hatip Liselerinde okuyan öğrencilerden polisimize anlamlı ziyarette bulunuldu.

 

Denizli Ahmet Yesevi Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Cedide Abalıoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, İstanbul’da yaşanan hain terör saldırısının ardından Kınıklı Polis Karakolunu ziyaret ederek hainlere karşı birlik mesajı verdi.

 

“Polisimin Yanındayım” mesajını vermek için Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Şaban Altınsuyu, Ahmet Yesevi Anadolu Lisesi Müdürü Osman Çakıroğlu, okul öğretmeni ve 6 kız öğrenci, Cedide Abalıoğlu Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Yollu ve 5 erkek öğrenci ile Denizli Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Hüsamettin Küçükçal’dan oluşan heyet ziyarette bulundu.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’da meydana gelen ve tüm Türkiye’yi yasa boğan olay sonrasında “Âlemlere rahmet olarak gönderilen Fahr-i Kainat Efendimiz´in cihanı şereflendirdiği Veladet Kandilinizi TEBRİK eder, dinimiz,  vatanımız,  milletimiz ve bütün İslam dünyası için rahmet ve berekete vesile olmasını niyaz ederken;  şehitlerimizi rahmetle yâd ediyoruz. Beldemiz ve İslam beldeleri üzerine oynanan oyunları Rabbim boşa çıkarsın. Bizim huzurumuz, güvenliğimiz ve geleceğimiz için canını feda etmekten kaçınmayan polisimiz ve askerimizin her zaman yanındayız.” mesajını verdi.

 

 12-12-201612-12-2016

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.