DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Cedide Abalıoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencilerinden Türkiye Haritası

Cedide Abalıoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencilerinden Türkiye Haritası

Cedide Abalıoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri okul bahçelerinde dev Türkiye haritası çizdi.

 

Sayın Valimizin himayelerinde Denizli İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzce bu sene gerçekleştirilen EDEP Eğitimde Değerler Eğitimi Programı etkinlikleri tüm okullarımızda büyük bir heyecanla uygulanıyor.

 

Cedide Abalıoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri okul bahçelerinde Türkiye haritası çalışması gerçekleştirdi. Okul öğrencilerinin tamamın katıldığı etkinlikte öğretmenler de öğrencilerini yalnız bırakmadı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Cedide Abalıoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Edep Komisyonu tarafından gerçekleştirilen etkinlik hakkında yaptığı açıklamada “Okul olarak daha evvel birbirinden bağımsız etkinliklerle yapmaya çalıştığımız değerler eğitimi uygulamalarını EDEP ile bu sene belli bir plan dâhilinde yapıyoruz. Geçen ayın teması olan “vatanseverlik”  ile ilgili yapmayı tasarladığımız bu harita çalışmasını bugün gerçekleştirdik.  Ülkemizin zor zamanlardan geçtiği şu günlerde daha da anlamlı bir çalışma olduğu kanaatindeyiz.  Etkinlik sırasında öğrencilerimizin coşkulu tavırları bizi fazlasıyla memnun etti.  Emeği geçen herkese teşekkür ederim.”  dedi.

 

EDEP projesinin bir sonraki değerinin “demokrasi” olduğu hatırlatan Müdür Oğuz, benzeri çalışmaların sürdürüleceğini belirtti.

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.