DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’na Bir Katkı Daha

Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’na Bir Katkı Daha

Denizlili Hayırseverler tarafından İMECE usulü yaptırılacak olan Pamukkale Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’nun yapımı için hayırsever katkısı hızla devam ediyor. Tümaş Mermer Sanayi adına Hayırsever İşadamı Serdar Sungur okulun yapımı için 100 bin TL yardımda bulundu.

Valilik Makamında gerçekleşen protokol imza törenine; Vali Dr. Ahmet Altıparmak, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve Hayırsever İşadamı Serdar Sungur katıldı.

Törende konuşan Vali Dr. Ahmet Altıparmak; “Serdar Bey; Tümaş Mermer Sanayi Ticaret A.Ş. adına Ceyhan Beyin temsilcisi olarak aramızda. Tümaş’ın Denizli’de bilinen birçok hayırları var. Bu çerçevede Ceyhan Beyin daha önce; 2011 yılında Aydem Fen Lisesi’nin isim hakkı için 2 milyon 2 yüz bin TL, daha sonra 2011’de yapılan İşadamları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine 75 bin TL, yine 2011 yılında Aydem Fen Lisesi’nin Kapalı Spor Salonu yapımı ve 2014’de de Aydem Fen Lisesi için 200 öğrenci kapasiteli pansiyonun yapımı için eğitime katkıları olmuş. Kendilerinden Allah razı olsun inşallah. Bu yapacakları katkıyla da hayırseverler ortaokuluna 100 bin TL’lik katkıları olacak.  Bu çerçevede örnek olmalarını diliyorum” diye konuştu.

 

Konuşmaların ardından Denizli eğitimine destek protokolüVali Dr. Ahmet Altıparmak ve Hayırsever İşadamı Serdar Sungur tarafından imzalandı.

Pamukkale İlçesi Zeytinköy Mahallesinde yaptırılacak olan okul; 24 derslikli, bodrum+zemin+3 kat ve konferans salonundan oluşacak. Okulun yapımı için hayırseverlerimiz 100 bin lira katkıda bulunuyor.

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.