DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’nun Yapımı İçin Hayırsever Desteği Devam Ediyor

Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’nun Yapımı İçin Hayırsever Desteği Devam Ediyor

İlimizin tam gün eğitime geçiş sürecinde, Denizlili Hayırseverler tarafından İMECE usulü ile yaptırılacak olan Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu için hayırsever katkısı devam ediyor. Hayırsever İşadamı Ali Yavuzçehre okulun yapımı için 100 bin lira yardımda bulundu.

 

Valilik Makamında gerçekleşen protokol imza törenine; Vali Dr. Ahmet Altıparmak, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve Hayırsever İşadamı Ali Yavuzçehre katıldı.

 

Törende konuşan Vali Dr. Ahmet Altıparmak; hayırseverlerin Denizli’de tamgün eğitime geçişte önemli katkılar sağladıklarını söyleyerek, “Bugün Ekpen tekstil sahibi Hayırseverimiz Ali Yavuzçehre Beyle bir protokol imzalayacağız. Sizin de bildiğiniz gibi 24 derslikli okulumuza 100 bin TL’lik katkıları olacak. Bu rakam olarak küçük görülebilir ama bizim için çok anlamlı. Denizli’nin hayırseverleri bir araya geliyor, herkes karınca kararınca katkı sağlıyor ve burayı çocuklarımızın eğitimine sunuyor. Sizlere daha önce ifade ettiğimiz gibi tam gün eğitime geçmek bizim için çok çok önemliydi. Hükümetimizin bir politikası olarak da artı geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın tam gün eğitimde daha başarılı olacaklarını, daha sağlıklı bir eğitim alacaklarını düşünüyorum. Ben hem Ali Beye, hem de Milli Eğitim Müdürümüze ve ekibine teşekkür ediyorum. Siz değerli basın mensuplarımıza da bunu en güzel şekilde kamuoyu ile paylaştığınız için teşekkür ediyorum” dedi.

 

Konuşmaların ardından Denizli’de tam gün eğitime geçişte verilen destek protokolüVali Dr. Ahmet Altıparmak ve Hayırsever İşadamı Ali Yavuzçehre tarafından imzalandı.

 

Pamukkale İlçesi Zeytinköy Mahallesinde yaptırılacak olan okul; 24 derslikli, bodrum+zemin+3 kat ve konferans salonundan oluşacak. Okulun yapımı için hayırseverlerimiz 100 bin lira katkıda bulunuyor.

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.