DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz Konferans Salonu Açılışına Katıldı

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz Konferans Salonu Açılışına Katıldı

Merkezefendi Mükerrem Mehmet Eke Ortaokulu’na eğitime verilen destekler çerçevesinde Merkezefendi Belediyesi tarafından konferans salonu kazandırıldı.

 

Merkezefendi Belediyesi Konferans Salonu’nun açılışı düzenlenen törenle gerçekleştirildi. Konferans salonu açılışına AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, öğretmenler ve öğrenci velileri katıldı.

 

Mükerrem Mehmet Eke Ortaokulu Müdürü İrfan Kaçıkan konuşmasında konferans salonunun okula kazandırılmasına ilişkin Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’na ve emeği geçenlere teşekkür etti.

 

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, açılış töreninde yaptığı konuşmada konferans salonunun hayırlı olmasını diledi. Başkan Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak eğitime çok önem veriyoruz. Bu anlamda ilçemizdeki tüm okullarımıza katkı sunduk. Halı sahalar kazandırdık, basket potalarını yeniledik ve tenis kortu yaptık. Bahçe düzenlemelerini de yapıyoruz. 200 metrekarelik alandaki konferans salonumuz 120 koltuğa sahip. Ve 100 bin TL maliyetle yapıldı. Bu konferans salonumuz okulumuzun toplantı, seminer gibi etkinliklerine ev sahipliği yapacak” sözleri ile açıklamalarını sürdürdü.

 

“İnsana yapılan yatırım en önemli yatırımdır” diyen Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, “Bu yatırımların içerisinde en önemlisi eğitime verilen destektir. Sayın Belediye Başkanımızın verdiği destek, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Hükümetimizin, bakanlarımızın, milletvekillerimizin ve de hayırseverlerimizin verdiği destek her türlü takdirin üzerindedir. Bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

 

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, açılış töreninde yaptığı konuşmasında Mükerrem-Mehmet Eke Ortaokulu’na, konferans salonu kazandıran Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’na teşekkür etti. Tin, “Bu ülkenin mutluluk duyabileceği başarılı çalışmalara ihtiyacı var. Özellikle belediyemizin eğitime vermiş olduğu destekten dolayı Merkezefendi Belediye Başkanımız Muhammet Subaşıoğlu’na ve ekibine çok teşekkür ederim. Hem Denizli’de hem de Türkiye genelindeki başarıdan dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Daha güzel desteklerinin ve başarılarının devamını diliyorum. Aynı zamanda bu okulu yapan Mükerrem-Mehmet Eke’ye onun devamını getiren ve bu konferans salonunu yapan değerli Merkezefendi Belediye Başkanımız Muhammet Subaşıoğlu’na ve ekibine çok teşekkür ederim” diye konuştu.

 

Merkezefendi eğitim ilçesi haline geldi diyerek sözlerine başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz “Merkezefendi ilçemizde belediye başkanımızın eğitim alanında yaptığı katkılarından dolayı kendisine içtenlikle teşekkür ediyorum. Eğitime verdiği desteklerle Merkezefendi ilçemizi gerçekten bir eğitim ilçesi haline getirdi. Denizli eğitim alanında Türkiye’ye model olacak bir şehir oldu” dedi.

 

Konuşmaların ardından kurdele kesime geçildi. Törene katılan protokol üyeleri kurdele keserek Mükerrem-Mehmet Eke Ortaokulu Merkezefendi Belediyesi Konferans Salonu’nu hizmete sundu.

21-12-201621-12-201621-12-201621-12-201621-12-201621-12-201621-12-201621-12-2016

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.