DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırseverler Ortaokulu’na Bir Katkıda Emekli Öğretmenden

Hayırseverler Ortaokulu’na Bir Katkıda Emekli Öğretmenden

Denizlili Hayırseverler tarafından İMECE usulü yaptırılacak olan Pamukkale Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’nun yapımı için bir katkı da emekli öğretmen Gülten Şahin ve eşi Avni Şahin’den geldi. Hayırseverlerimiz okulun yapımı için 100 bin lira yardımda bulundu.

Valilik Makamında gerçekleşen protokol imza törenine; Vali Dr. Ahmet Altıparmak, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve Hayırseverlerimiz emekli öğretmen Gülten Şahin ve eşi İşadamı Avni Şahin katıldı.

Hayırsever İşadamı Avni Şahin ve eşi Emekli Öğretmen Gülten Şahin, kendilerine imkan sağlandığı için teşekkür ederek hayırlı olmasını dilediler.  

Törende konuşan Vali Dr. Ahmet Altıparmak; Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu yapımı için geri sayımın başladığını vurgulayarak, “Okulumuzun yapımı için önümüzdeki günlerde imzaları tamamlayacağız ve yeni bir okulun yapımı için girişimimiz başlayacak. Tüm Hayırseverlerimize teşekkür ediyorum. Eğitim camiamıza, Denizli’mize çok ciddi katkısı olacağına inanıyorum. Hayırlı olsun” dedi.

Konuşmaların ardından Denizli’de tamgün eğitime geçişe destek protokolüVali Dr. Ahmet Altıparmak ve Hayırseverlerimiz İşadamı Avni Şahin ve eşi Emekli Öğretmen Gülten Şahin tarafından imzalandı.

Pamukkale İlçesi Zeytinköy Mahallesinde yaptırılacak olan okul; 24 derslikli, bodrum+zemin+3 kat ve konferans salonundan oluşacak. Okulun yapımı için hayırseverlerimiz 100 bin lira katkıda bulunuyor.

 

 

22-12-201622-12-201622-12-201622-12-2016 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.