DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırseverler Ortaokulu’na Bir Katkı da Yayın Dağıtım Şirketi Sahibinden

Hayırseverler Ortaokulu’na Bir Katkı da Yayın Dağıtım Şirketi Sahibinden

Tamgün Eğitime geçişte ‘Bir Derslikte Sizden’ kampanyası kapsamında Denizlili Hayırseverler tarafından yaptırılacak olan Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’nun yapımına bir katkıda eğitim alanında hizmet veren Başarırlar Yayın Dağıtım Şirketi sahibi İlker Kalaycı’dan geldi. Hayırsever İşadamı İlker Kalaycı okulun yapımı için 100 bin lira yardımda bulundu.

 

Valilik Makamında gerçekleşen protokol imza törenine; Vali Dr. Ahmet Altıparmak, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve Hayırsever İşadamı İlker Kalaycı katıldı.

 

Protokol imza töreninde konuşan Hayırsever İlker Kalaycı, Hayırseverler Ortaokulu yapımı için kendisini de fırsat verildiği için mutlu olduğunu söyleyerek, “Denizli’nin eğitimdeki kalitesini yükseltmek adına kendimce kendi çapımda bir hizmet vermeyi düşünüyorum. Bu anlamda bu hizmetin bir başka boyutu da Denizli’mizin güzide bir semtinde güzel bir okula katkıda bulunarak protokolün altına imza atmak istedim. Buna vesile olan Sayın Valimize ve Sayın Milli Eğitim Müdürümüze teşekkür ederim” dedi.

 

Vali Dr. Ahmet Altıparmak ise; protokolün hayırlı olmasını dileyerek “Geçen günlerde emekli bir öğretmenimizle protokol imzalamıştık. Yani öğretmenin eğitime katkısı anlamındaydı. Bu günde Yayın Dağıtım firması sahibi Başarılar Yayın Dağıtım adına İlker Kalaycı beyefendi ile imzalayacağız. Kendisine teşekkür ediyoruz. Allah hayırlarını kabul etsin. Güzel bir örneklik teşkil ediyor. İlker Bey, üretici veya fabrikatör değil ama yayın dağıtım alanında bir esnaf olarak bu işe katkı vermesi fevkalade anlamlı. Bu okulumuzun 15. protokolünü imzalıyoruz. Hayırlı olsun” diye konuştu.

 

Konuşmaların ardından Denizli eğitimine destek protokolü Vali Dr. Ahmet Altıparmak ve Hayırsever İşadamı İlker Kalaycı tarafından imzalandı.

 

 

Pamukkale İlçesi Zeytinköy Mahallesinde yaptırılacak olan okul; 24 derslikli, bodrum+zemin+3 kat ve konferans salonundan oluşacak. Okulun yapımı için hayırseverlerimiz 100 bin lira katkıda bulunuyor. 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.