DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’na Hayırsever Katkısı Devam Ediyor

Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’na Hayırsever Katkısı Devam Ediyor

Denizlili Hayırseverler tarafından İMECE usulü yaptırılacak olan Pamukkale Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’nun yapımı için hayırsever katkısı artarak devam ediyor. Hayırsever İşadamı Nurettin Sönmez okulun yapımı için 100 bin lira yardımda bulundu.

 

Valilik Makamında gerçekleşen protokol imza törenine; Vali Dr. Ahmet Altıparmak, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve Turkkom Yonetim Kurulu Başkanı Nurettin Sönmez, Genel Müdür Şengül Sönmez ve Genel Müdür Yardımcısı Serdar Sönmez katıldı.

 

Bilişim alanında önemli projelere imza attıklarını anlatan Hayırsever İşadamı Nurettin Sönmez, konuşmasında eğitime yeni katkılarının olacağı müjdesini verdi.

 

Törende konuşan Vali Dr. Ahmet Altıparmak ise; Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’nun yapımı için 16. protokolü imzalayacaklarını söyledi. Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Hayırsever Nurettin Sönmez ve diğer hayırseverlerimize katkılarından dolayı teşekkür etti.

 

Konuşmaların ardından Denizli eğitimine destek protokolü Vali Dr. Ahmet Altıparmak ve Hayırsever İşadamı Nurettin Sönmez tarafından imzalandı.

 

 

Pamukkale İlçesi Zeytinköy Mahallesinde yaptırılacak olan okul; 24 derslikli, bodrum+zemin+3 kat ve konferans salonundan oluşacak. Okulun yapımı için hayırseverlerimiz 100 bin lira katkıda bulunuyor. 

 

28-12-201628-12-2016

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.