DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’na Bir Tuğla’da Halil Öksüz’den

Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’na Bir Tuğla’da Halil Öksüz’den

Denizlili Hayırseverlerimiz tarafından İMECE usulü yaptırılacak olan Pamukkale Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’nun yapımına bir destekte İşadamı Halil Öksüz’den geldi. Öksüz; okulun yapımı için 100 bin lira yardımda bulundu.

 

Valilik Makamında gerçekleşen protokol imza törenine; Vali Dr. Ahmet Altıparmak, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve Hayırsever İşadamı Halil Öksüz katıldı.

 

Törende konuşan Vali Dr. Ahmet Altıparmak; hayrın gönüllülük esasına bağlı olduğunu vurgulayarak, “Hayır yapmak için niyet etmeyen kimseye bizimde niyetimiz olamaz. Çünkü hayır yapmak gönüllülük esasına bağlıdır. Yoksa idarelerin baskısıyla tehdidi ile olacak bir şey değildir. Gönülden gelmesi lazım. Bunun için kimseyi zorlamıyoruz. Hayır yapmak isteyen Hayırseverlerimize çağrımız; istiyorlarsa buyursunlar gelsinler. Onlarla da onurlu, haysiyetli bu ortamı paylaşalım istiyoruz. Bugün ortaokulumuz için protokol imzalayacağımız Halil Öksüz beyefendi, benim Muğla Valiliğinden beri tanıdığım güzel bir insan.

 

Hayırseverliği ile bölgemize örnek olacak bir arkadaşımızdır. Allah hayrını kabul etsin diyorum. İnşallah daha büyüğünü kendi adına erdem mermer ya da Halil Öksüz adına okulu göreceğiz diye bekliyorum. Hayırlı olsun” diye konuştu.

 

Konuşmaların ardından Denizli eğitimine destek protokolü Vali Dr. Ahmet Altıparmak ve Hayırsever İşadamı Halil Öksüz tarafından imzalandı.

 

 

Pamukkale İlçesi Zeytinköy Mahallesinde yaptırılacak olan okul; 24 derslikli, bodrum+zemin+3 kat ve konferans salonundan oluşacak. Okulun yapımı için hayırseverlerimiz 100 bin lira katkıda bulunuyor.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.