DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’na Yardımlar Devam Ediyor

Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’na Yardımlar Devam Ediyor

“Tamgün Eğitime Geçişte Bir Derslikte Sizden” kampanyası kapsamında Denizlili Hayırseverler tarafından İMECE usulü yaptırılacak olan Pamukkale Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’nun yapımı için hayırsever katkısı devam ediyor. Hayırsever İşadamı Ramazan Tefenlili okulun yapımı için 100 bin lira yardımda bulundu.

 

Valilik Makamında gerçekleşen protokol imza törenine; Vali Dr. Ahmet Altıparmak, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve Hayırsever İşadamı Ramazan Tefenlili katıldı.

 

Törende konuşan Vali Dr. Ahmet Altıparmak; Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu için 16. Protokolü imzalayacaklarını hatırlatarak, “Böylece okulumuz tamamlanmak üzere, az bir eksiğimiz var onu da bekleyen hayırseverlerimizle imzaladığımız zaman okulumuz tamamlanacak. Ben bu vesile ile tüm Denizlili hayırseverlerimize teşekkür ediyorum. 

 

Basında hayırseverler konusu açıldığı zaman hemen Denizli en önde karşımıza çıkıyor. Hem hayırseverlerimize hem de Milli Eğitim Müdürümüze ve ekibine teşekkür ediyorum. Basın olarak bunu en iyi şekelde duyurduğunuz için sizlere de ayrıca teşekkür ediyorum. Bu vesile ile Ramazan beyin hayrını Allah kabul etsin diyorum ve diğer hayırseverlerimize de yani parası olup ta hayır etme niyetinin de olup ta bir türlü hareketine geçemeyenlere örnek olmasını diliyorum” dedi.

 

Konuşmaların ardından Denizli eğitimine destek protokolü Vali Dr. Ahmet Altıparmak ve Hayırsever İşadamı Ramazan Tefenlili tarafından imzalandı.

 

 

Pamukkale İlçesi Zeytinköy Mahallesinde yaptırılacak olan okul; 24 derslikli, bodrum+zemin+3 kat ve konferans salonundan oluşacak. Okulun yapımı için hayırseverlerimiz 100 bin lira katkıda bulunuyor.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.