DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırseverler Ortaokulu’na Bir Derslikte Hayırsever İşadamı Fatin Sirkeci’den Geldi

Hayırseverler Ortaokulu’na Bir Derslikte Hayırsever İşadamı Fatin Sirkeci’den Geldi

“Tamgün Eğitime Geçişte Bir Derslikte Sizden” kampanyası kapsamında Denizlili Hayırseverler tarafından İMECE usulü yaptırılacak olan Pamukkale Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’nun yapımı için hayırsever katkısı devam ediyor. Hayırsever İşadamı Fatin Sirkeci okulun yapımı için 100 bin lira yardımda bulundu.

 

Valilik Makamında gerçekleşen protokol imza törenine; Vali Dr. Ahmet Altıparmak, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve Hayırsever İşadamı Fatin Sirkeci katıldı.

 

Vali Dr. Ahmet Altıparmak; Hayırseverler Ortaokulu için 18. Protokolü imzalayacaklarını hatırlatarak; “Hayırseverler Ortaokulumuzun yapımı için bugün Hayırsever İşadamımız Fatin Sirkeci ile 18. Protokolümüzü imzalayacağız. Kendisine teşekkür ediyoruz. ‘Az veren candan çok veren maldan’ derler ama Hayırseverimiz Fatin Sirkeci Beyefendinin verdiği az değil. Önemli olan bu okulumuza katkı sağlamak ve eksiğimizin tamamlanması. İkili öğretimden tekli öğretime geçmemiz noktasında bu ciddi bir destek. Kendisine teşekkür ediyor, diğer niyeti olan hayırseverlerimize de örnek olmasını diliyorum” dedi.

 

Konuşmaların ardından Denizli eğitimine destek protokolü Vali Dr. Ahmet Altıparmak ve Hayırsever İşadamı Fatin Sirkeci tarafından imzalandı.

 

 

Pamukkale İlçesi Zeytinköy Mahallesinde yaptırılacak olan okul; 24 derslikli, bodrum+zemin+3 kat ve konferans salonundan oluşacak. Okulun yapımı için hayırseverlerimiz 100 bin lira katkıda bulunuyor.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.