DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kişisel Gelişim Uzmanı Münir Arıkan Öğrencilerle Buluştu

Kişisel Gelişim Uzmanı Münir Arıkan Öğrencilerle Buluştu

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bahçeşehir Koleji işbirliği ile hazırlanan Kariyer Günleri Kapsamında kişisel gelişim uzmanı Münir Arıkan öğrencilerle bir araya geldi.

 

Denizli Servergazi İmam Hatip Ortaokulu Konferans Salonunda gerçekleştirilen programa İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Şube Müdürü Mustafa Vural, Kişisel Gelişim Uzmanı Münir Arıkan, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz yaptığı açılış konuşmasında “Değerli hocamızın sizler gibi gençlere yön vermesi ışık tutması son derece önemli. Çağımız bilgi, teknoloji, araştırma, geliştirme ve düşünme çağıdır. Hocamız hem düşünüyor hem yazıyor hem de konuşuyor.

 

Ben yarın öğretmen, mühendis, doktor, vali veya hâkim olacağım demekle hiçbir şey olunmuyor. Hedefinizi iyi koyacaksınız. Bunu söylerken eğer iyi bir öğrenci iseniz, derslerinizi zamanında çalışıyorsanız, çok kitap okuyorsanız, araştırmayı seviyorsanız ve her şeyden öte dinlemesini biliyorsanız hedeflerinize bir adım daha yaklaşmışsınızdır. Kendinizi iyi irdeleyiniz ki yarınlara ışık tutasınız. Ülkemizin geleceğine yön verecek sizlersiniz. Hedefinizi iyi belirleyiniz ki geleceğimiz aydınlık olsun.  Şunu hep vurguluyorum. Çok kitap okuyunuz. Maalesef gençlerimizin çoğu kitap okumaktan çok uzakta. Kitap okumayan bir nesil başarılı olamaz. Boş vakitlerinizde, sabah kalktığınızda akşam yattığınızda ders saatleri dışında hep okuyun. Biz sizleri seviyoruz. Yarınlarımız sizlerde.  Hepinize başarılar diliyorum” dedi.

 

Geleceğini değiştirmek isteyen başarısını bu günden yollasın diyen kişisel gelişim uzmanı Münir Arıkan öğrencilere “Gelecek Nasıl Bir İnsan Bekliyor, İnsanın Geleceği ve Geleceğin İnsanı” konularında verdiği seminer ile gençlere kendilerini bulma ve tanımaları doğrultusunda önerilerde bulundu.

 

Programda İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Denizli eğitimine yaptığı bu güzel katkılardan dolayı Münir Arıkan’a plaket ve teşekkür belgesi takdim etti.

 

 

22-03-201722-03-201722-03-201722-03-201722-03-201722-03-2017

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.