DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DynEd’i Etkin Kullanan Öğrencilere Ödül

DynEd’i Etkin Kullanan Öğrencilere Ödül

2008 yılından itibaren Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bütün ilköğretim okullarının 4-8. sınıflarında İngilizce derslerinde kullanılan DynEd İngilizce Dil Sisteminde en yüksek seviyeye ulaşan öğrenciler ödüllendirildi.

 

Merkezefendi Mükerrem Mehmet Eke Ortaokulunda 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı DynEd Yabancı Dil Eğitim programında en yüksek seviye olan +12 puan´ a ulaşarak birinciliği paylaşan öğrencilere ödülleri Kaymakam Şükrü Görücü ve İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz tarafından verildi.

 

Okulda gerçekleştirilen ödül töreninde okul müdürü, öğretmenler ve ödül alan öğrenciler hazır bulundu.

 

Ödül töreninde konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz “Geliştirilen sistemle internet üzerinden öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz İngilizce öğrenme imkanına kavuşmuşlardır. Bu sistem teknolojinin eğitim hayatında getirdiği yeniliklerden biridir. Dereceye giren öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dilerim” dedi.

 

Dereceye giren öğrencilerden Kardelen Gelen, Sümeyra Deniz, Adnan Aral Balık ve Tuğçe Tuana Doğru; Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve Merkezefendi İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Kılınç´ın tarafından çeyrek altınla ödüllendirildi.

 

DynEd İngilizce Dil Eğitimi bir eğitim materyalidir. Gerçek yaşam benzeri yaklaşımlarla İngilizce dilini öğreten DynEd İngilizce Dil Eğitimi Sistemi bütün dünyada seçkin eğitim kurumlarının kullandığı bir eğitim programıdır. DynEd sistemini öğrenciler gerek okullardaki bilgisayar sınıflarında gerekse evlerindeki bilgisayarlarda çalışabilmektedirler.

 

 

02-06-201702-06-201702-06-2017

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.