DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüzün Ramazan Bayramı Mesajı

Müdürümüzün Ramazan Bayramı Mesajı

DEĞERLİ MİLLİ EĞİTİM AİLESİ

 

Gönüllerimizi sevginin, saygının, hoşgörünün, merhametin, yardımlaşmanın, barış ve kardeşliğin ışıklarıyla aydınlatan bayramlarımız, aynı zamanda iyilik ve güzelliklere açılan birer kapıdır. Özünde var olan yakınlaşma, paylaşma, yardımlaşma ve kardeşlik duyguları ile hayatımızın çepeçevre kuşatan “Ramazan Bayramı” bize insanlık adına güzellikleri yaşatan bu bayramlarımızdan birisidir.

 

Toplumları kaynaştıran, bütünleştiren, üzüntüde ve kıvançta birleştiren bayramların,  fırsat olarak değerlendirilmesi gerektiği inancıyla;

 

Çalışma arkadaşlarımın, yönetici, öğretmen, memur, yardımcı personel ve tüm Milli Eğitim çalışanlarının aileleri ile birlikte, öğrencilerimin ve velilerimizin birlik, beraberlik, dayanışma, karşılıklı sevgi, saygı duyguları içinde bayramlarını en içten duygularımla kutluyor, daha nice bayramlara ulaşmak, temennisi ile sağlık, başarı ve mutluluk dileklerimle selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.