DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırsever İşadamı İbrahim Cinkaya’dan Eğitime Bir Katkı Daha

Hayırsever İşadamı İbrahim Cinkaya’dan Eğitime Bir Katkı Daha

Hayırsever İşadamı İbrahim Cinkaya, kendi ismini taşıyan Sosyal Bilimler Lisesi’ne yaptırılacak olan spor salonuna önemli bir katkı sağladı. Hayırseverimizce yaptırılacak olan spor salonuna vereceği destek için düzenlenen protokol imzalandı.

 

Valilik Makam Toplantı Salonunda düzenlenen protokol imza törenine, Vali Hasan Karahan, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ile Hayırsever İşadamımız İbrahim Cinkaya katıldı.

 

Hayırsever İşadamı İbrahim Cinkaya’ya eğitime verdiği destekten dolayı teşekkür eden Vali Hasan Karahan, “İbrahim Bey, Denizli’mizde bol miktarda bulunan hayırseverlerimizden bir tanesi. Daha önce de 24 derslikli çok güzel bir okul yaptırmıştı, şimdi yaptırdığı lisenin bahçesine kapalı spor salonu yaptıracak. Kendisine teşekkür ediyoruz. Denizli’miz bu yönden şanslı bir ilimiz. Hayırseverlerimiz imkânları ölçüsünde özellikle eğitim alanında önemli katkı sunuyorlar. Bu katkıların artarak devam edeceğine inanıyoruz. Şimdiden bütün hayırseverlerimize teşekkür ediyoruz. Daha sonra hayırseverlerimizle özel bir törenle bir araya geleceğiz ve yaptıkları cömert katkılarına mütevazı bir plaketle teşekkür edeceğiz” dedi.

 

Konuşmaların ardından Valimiz Hasan Karahan tarafından onaylanan İbrahim Cinkaya Sosyal Bilimler Lisesi protokolü İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve Hayırsever İşadamımız İbrahim Cinkaya tarafından imzalandı.

 

 

Zemin+1 kat şeklinde bin metrekare alana yaptırılacak olan spor salonu 2.700.000 TL’ye mal olacak ve maliyetin 700 bin Lirasını hayırseverimiz karşılayacak.

 

14-07-201714-07-201714-07-201714-07-2017

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.