DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimiz Hasan Karahan Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Sayın Valimiz Hasan Karahan Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Valimiz Hasan Karahan, İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek, İl Müdürü Mahmut Oğuzdan brifing aldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri ile düzenlenen toplantıda biraraya gelen Sayın Valimiz, İl Müdürü Mahmut Oğuz’dan kurumun İlimizdeki çalışmaları hakkında brifing aldı.

 

Denizli’de eğitim çıtasını daha üst seviyelere çıkarabilmek için el birliği ile çalışacaklarını vurgulayan Vali Karahan, başarıyı tırmandırmakta eğitim camiasına önemli görevler düştüğüne dikkat çekti. İlimizdeki hayırseverlerin yardımlarının tüm Türkiye’ye örnek olacak konumda olduğunu kaydeden Valimiz Hasan Karahan; “Denizli eğitiminde yakalanan başarıyı her yıl daha üst seviyelere çıkarmalıyız. Bunun için elimizden ne geliyorsa yapacağız ve birlikte çalışacağız. Hayırseverlerimiz okullarımızın fiziki şartlarının düzelmesinde önemli rol oynamışlar ve desteklerine her geçen gün yenilerini ekliyorlar. Kendilerine tüm Denizlililer adına şükranlarımı sunuyorum. Öğrencilerimiz de bu desteklere başarıları ile karşılık veriyorlar. Yavrularımıza da ayrıca teşekkür ediyorum. Onları hazırlayan, başarılarına ortak olan tüm öğretmen ve velilerimize de ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.

 

04-08-201704-08-201704-08-201704-08-2017

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.