DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz´un Bayram Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz´un Bayram Mesajı

DEĞERLİ MİLLİ EĞİTİM AİLESİ;

Dini bayramlarımızdan olan Kurban Bayramı´na her yıl olduğu gibi bir kez daha kavuşmanın sevincini hep birlikte yaşıyoruz.

 

Bayramı fırsat bilip kırgınlıklarımızı unutalım, ülkemiz adına birlik ve beraberlik içinde olalım.  Türk milletine has bayram geleneklerinin sürmesi ve hep birlikte bu değerlere sahip çıkılması gerekir. Bayramlarda hasta ziyaretleri, kırgınlıkların yok edilmesi gibi bize has geleneklerimize bağlı kalarak yavrularımıza da bunu aşılamalıyız. Hedefimiz, ülkemizi ve ilimizi başta eğitim olmak üzere, ekonomik, sosyal ve kültürel anlamda daha ileriye taşımaktır.

 

Bayramlardan alınacak yaşama sevinci, her türlü ortamda büyük bir özveri içinde çalışan yönetici, öğretmen ve personelimize eğitimde kalite ve başarı yolunda büyük güç vereceği inancı içerisindeyim.

 

 

Bu duygularla Kurban Bayramının tüm personelimize, milletimize ve ülkemize iyilikler getirmesini, her geçen gün büyüttüğümüz sevgi, saygı, yardımlaşma ve paylaşma ortamının daha da gelişmesine vesile olmasını, her günün bayram sevinci, huzur ve mutluluğu ile dolu olmasını temenni ediyorum.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.