DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sene Başı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Sene Başı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz başkanlığında ilçe milli eğitim müdürleri,  Merkezefendi ve Pamukkale İlçesi okul müdürleri toplandı.

 

Pamukkale Halk Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda Maarif Müfettişleri Başkanı Erol Al, Müdür Yardımcıları Şener Bayram ve Hüseyin Başgün, Şube Müdürleri Mustafa Vural, Azmi Koçoğlu ve Şaban Altınsuyu ve 19 ilçe milli eğitim müdürü ile Merkezefendi ve Pamukkale İlçesi okul müdürleri hazır bulundu.

 

Eğitim çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulunan Müdür Oğuz konuşmasında “Hedefimiz ilimiz eğitim öğretimini üst seviyelere çıkarmaktadır. Geleceğimiz olan yavrularımızın; akademik yönün yanı sıra kişisel gelişim ve sosyal değerler yönünden de iyi yetişmeleri büyük kazanımdır. Öğrencileri kitap okumaya teşvik ediniz. Bunlar çocuklarımıza katabileceğimiz en önemli değerlerdir.´ dedi. 

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’un konuşmasının ardından müdür yardımcıları ve şube müdürleri; yapılan çalışmalarda ve mevzuat uygulamalarında farklılık oluşmaması açısından bilgilendirmelerde bulundu.

 

06-10-201706-10-201706-10-2017

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.