DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Güçlü Adımlar Sağlam Çözümler Projesi İmzalandı

Güçlü Adımlar Sağlam Çözümler Projesi İmzalandı

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile GEKA arasında “Güçlü Adımlar-Sağlam Çözümler” projesi imzalandı.

 

Pamukkale Üniversitesi Teknokent’te bulunan Güney Ege Kalkınma Ajansında gerçekleştirilen imza törenine İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve T.C. Güney Ege Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Özgür Akdoğan katıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz proje imza töreninde yaptığı konuşmasında “Teknik Destek kapsamında verilecek olan Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi ile Ar-Ge birimi; sorun, paydaş, hedef ve stratejilerin belirlenmesi, mantıksal çerçevenin hazırlanması, faaliyet planı ve bütçenin hazırlanması ve projenin sonlandırılması gibi proje yönetimini oluşturan ana unsurlar hakkında yetkin hale gelecektir.  Ar-Ge biriminin projeler konusundaki başarısı hem Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğünün kurum kalitesini arttıracak hem de maiyetindeki okullardaki yöneticilere ve öğretmenlere ilham kaynağı olacaktır” dedi.

 

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan, GEKA Teknik Destek Programı kapsamında kabul edilen “Güçlü Adımlar – Sağlam Çözümler” adlı proje ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge biriminde görev yapmakta olan 15 personel, GEKA’nın belirleyeceği bir eğitim kurumundan “Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi” alacaktır. 

 

GEKA’nın projeye verdiği destek 15.000 TL tutarında olup 16-20 Ekim 2017 tarihleri arasında 5 günlük bir eğitim programını kapsamaktadır.

 

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü son yapılan protokolle GEKA Teknik Destek Programı kapsamındaki yıllık iki proje hakkını doldurmuş oldu. Daha önceki yıllarda da iki adet “Doğrudan Faaliyet Desteği” kapsamında büyük bütçeli projeler hayata geçirildi.

 

 

 

09-10-201709-10-201709-10-2017

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.