DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Güçlü Adımlar Sağlam Çözümler Projesi Eğitimi Başladı

Güçlü Adımlar Sağlam Çözümler Projesi Eğitimi Başladı

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile GEKA arasında imzalanan “Güçlü Adımlar-Sağlam Çözümler” projesi kapsamındaki eğitimler başladı.

 

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan, GEKA Teknik Destek Programı kapsamında kabul edilen “Güçlü Adımlar – Sağlam Çözümler” adlı proje ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge biriminde görev yapmakta olan personel “Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi” alıyor.

 

Eğitim programının açılışına katılan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz yaptığı konuşmasında “Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi ile Ar-Ge birimi; sorun, paydaş, hedef ve stratejilerin belirlenmesi, mantıksal çerçevenin hazırlanması, faaliyet planı ve bütçenin hazırlanması ve projenin sonlandırılması gibi proje yönetimini oluşturan ana unsurlar hakkında yetkin hale gelecektir.  Ar-Ge biriminin projeler konusundaki başarısı hem Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğünün kurum kalitesini arttıracak hem de maiyetindeki okullardaki yöneticilere ve öğretmenlere ilham kaynağı olacaktır. Midakademi’den Muhammed İsmail Dinçer Bey 5 gün süre ile Ar-Ge ekibi ile bir eğitim süreci geçirecek. Güzel bir süreç olmasını diliyorum” dedi.

 

 

24-10-201724-10-2017

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.