DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Girişimcilikte Önce Kadın Yarışması Türkiye Birincisini Ağırladık

Girişimcilikte Önce Kadın Yarışması Türkiye Birincisini Ağırladık

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü, Türkiye Vodafone Vakfı ve Türkiye Bilişim Vakfı işbirliğiyle hayata geçirilen ‘Girişimcilikte Önce Kadın’ projesinin yarışmasına katılan kursiyerlerimiz birinci ve ikincilikle döndüler.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Türkiye birincisi olan Enhar Doğan’ı makamında ağırladı.

 

Ziyarette İl Milli Eğitim Müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürü Erdinç Akkaya ve Pamukkale Halk Eğitim Müdürü Halil Elmas ile Danışman Öğretmen Cevriye Işılak Gökgöz  hazır bulundu.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz yaptığı konuşmasında “Girişimcilikte Önce Kadın Yarışması’na İlimizden katılan ve Türkiye birincisi olan Enhar Doğan kardeşimiz, 2 yıl önce eşinde gelişen böbrek yetmezliği ve sonrasında başlayan zorlu organ nakli maratonunun etkisiyle el sanatlarına yöneldi. Deri çanta ve cüzdan üreten Enhar Doğan, bugüne kadar proje sitesine 162 ilan girerek birinciliği elde etti. İlimizin sesini bir kez daha ulusal alanda duyuran değerli kursiyerimizer teşekkür ediyorum. Bu başarı Hayat Boyu Öğrenme’nin önemini bizlere bir kez daha gösterdi. Kendisini tekrar tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

 

 

08-12-2017

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.