DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AR-GE Ekibi Başarı Belgesi ile Ödüllendirildi

AR-GE Ekibi Başarı Belgesi ile Ödüllendirildi

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE biriminde görevli öğretmenlere bugüne kadar yaptıkları özverili ve başarı çalışmalarından dolayı Denizli Valisi Sayın Hasan Karahan imzalı “Başarı Belgeleri” İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz tarafından verildi.

 

Millî Eğitim Müdürlüğü Makamında gerçekleştirilen belge töreninde Şube Müdürü Ramazan Yılmaz ve AR-GE biriminde görevli öğretmenler hazır bulundu.

 

Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz belgeleri vermeden önce yaptığı konuşmasında “Tüm AR-GE ekibine içtenlikte teşekkür ediyorum. Çalışmalarımızı Sayın Valimiz çok yakından takip ediyor. İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE ekibinin eğitimde niteliğin artırılması adına eğitim camiasına kazandırdığı projeler büyük önem arz ediyor. Ayrıca TÜBİTAK Bilim Fuarı çalışmalarında da kabul gören proje sayımızda önemli bir artış var. AR-GE ekibi olarak sizler koordinatör ve yol göstericiliği üstleniyorsunuz.  Göstermiş olduğunuz başarıdan dolayı Sayın Valimizin imzaladığı başarı belgelerini sizlere takdim ediyor ve başarılar diliyorum. Bundan sonraki süreçte de Denizli eğitimine büyük katkılarınız olacağına inanıyorum” dedi.

 

 

 


29-12-201729-12-2017

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.