DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ödül Töreni

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ödül Töreni

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli Maarif Müfettişleri Başkanı ve Yardımcısı, Müdür Yardımcıları ile Şube Müdürlerine 2017 yılında göstermiş oldukları özverili çalışmalarından dolayı Denizli Valisi Hasan Karahan tarafından verilen “Başarı Belgeleri” İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz tarafından kendilerine takdim edildi.

 

Milli Eğitim Müdürlüğü Makamında gerçekleştirilen belge töreninde Maarif Müfettişleri Başkanı Erol Al, Yardımcısı Halil Yücesoy, Müdür Yardımcıları Hüseyin Başgün, Mustafa Özevcimen, Şube Müdürleri Azmi Koçoğlu, Hakkı Elişen, Mustafa Vural, Ramazan Yılmaz, Erdinç Akkaya, Şaban Altınsuyu, İzzet Aydın, Hüseyin Selçin ile Makine Mühenddisi Bolat Ferhat Arıkan hazır bulundu.

 

 

Yapılan törende Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz: ‘Beraber çalıştığımız arkadaşlarımızın gösterdikleri üstün başarıya ben şahidim, gece gündüz Denizli Milli Eğitimini daha da yukarılara taşımak için hep birlikte mücadele veriyoruz. Bu mücadelemizde tüm çalışanlarımızla el ele vererek bu günkü yerimize geldik. Özverili çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim’ dedi.

 

29-12-201729-12-2017

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.