DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sorunumuz Kaliteli Evlilik mi? Boşanmak mı? Semineri

Sorunumuz Kaliteli Evlilik mi? Boşanmak mı? Semineri

Denizli İlinde görev yapan rehber öğretmenlere yönelik “Soru (ve/veya) –Sorunumuz Kaliteli Evlilik mi? Boşanmak mı?” Semineri verildi.

 

Denizli İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Özel Ege Psikoloji Eğitim ve Danışmanlık işbirliği düzenlenen semineri Prof. Dr. Hürol Fışıoğlu verdi.

 

Merkezefendi Ahmet Yesevi İmam Hatip Lisesinde gerçekleştirilen seminere İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Şube Müdürü Ramazan Yılmaz, Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşat Erdoğan ve  ilimiz de görevli rehber öğretmenler katıldı.

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz yaptığı açılış konuşmasında “Değerli arkadaşlarım güzel bir günde bir araya geldik. Öğretmenler önünde ceket düğmelenecek insanlardır. Öğretmenlik mesleği yüce ve kutsal bir meslektir. Eğitimciler olarak yaptığımız çalışmalar ve yetiştirdiğimiz neferler bizim emeğimizin karşılığıdır.

 

Türk Milleti olarak en büyük hazinemiz değerlerimizdir. Sizlerden ricam değerler eğitimine büyük önem vermenizdir. Nesillerimizi Anne-Baba, Vatan-Bayrak ve Millet sevgisi ile yetiştirmek en büyük görevimizdir.

 

Öğretmenin başaramayacağı bir şey yoktur. İlimizde öğretmenlerimizce, eğitimde örnek uygulamalar adına birçok güzel çalışmalarımız var. Bu tür çalışmalarımızı anlık olarak Sayın Müsteşarımızla paylaşıyorum. Değerli arkadaşlarım sizin varlığınızla ve çalışmalarınızla gurur duyuyoruz. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Ayrıca bugün bizlerle olan değerli hocamıza da teşekkürlerimiz sunuyorum” dedi.

 

Seminerin devamında İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Denizli Millî Eğitimine yaptığı önemli katkılardan dolayı  Prof. Dr. Prof. Dr. Hürol Fışıoğlu çiçek takdim etti.

 

 

 16-01-201816-01-201816-01-201816-01-201816-01-201816-01-201816-01-2018

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.