DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüzün Ramazan Bayramı Mesajı

Müdürümüzün Ramazan Bayramı Mesajı

Değerli Milli Eğitim Ailesi

 

Sağlık ve esenlik içinde idrak ettiğimiz Ramazan ayından sonra Ramazan Bayramını da birlikte kutlamanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Bayramlar toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan, milletimizin manevi değerlerinin arttığı ve dargınlıkların, kırgınlıkların giderildiği; sevgi, saygı,  hoşgörü ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı; topluma umut, sevgi veren, birlik ve dirliği sağlayan özel bir gündür.

 

 Toplum olarak paylaştığımız ortak değerlerin tadını daha yoğun olarak hissettiğimiz bayram günlerinde; milletçe daha güçlü hissederiz kendimizi.

 

Bu duygularla Ramazan Bayramın da sevinç ve hüzünlerimizin paylaşılması, milletçe birlik ve beraberliğimizin pekişmesi ve kardeşliğimizin gelişmesine katkı sağlaması dileğiyle; çalışma arkadaşlarımın, yönetici, öğretmen, memur, hizmetli ve tüm Milli Eğitim çalışanları ve öğrencilerimizin bayramlarını en içten duygularımla kutluyor, daha nice bayramlara ulaşmak temennisi ile sağlık, başarı ve mutluluk dileklerimle selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.