DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz Şefleri ile Bir Araya Geldi

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz Şefleri ile Bir Araya Geldi

Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, yoğun ve başarılı bir şekilde geçen 2017-2018 eğitim-öğretim yılının genel bir değerlendirmesi için Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli bölüm şefleri ile bir araya geldi.

 

Biz bir hizmet sektörüyüz ve vatandaşımızla iç içeyiz. Üzerinde durduğumuz önemli noktalardan birisi vatandaşımıza hizmet verirken güler yüzlü olmaktır diyerek sözlerine başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz,  vatandaşlarımızın kurumumuzdan memnun bir şekilde ayrılması bizi yüceltecektir.

 

Milli Eğitim camiası olarak büyük ve güçlü bir camiayız. Resmi ve özel eğitim kurumlarımızla birlikte 1112 okul ve kurumda yaklaşık 200 bin öğrencimiz var. 15 bin öğretmenimiz ve 2 bin genel idari çalışanımızla birlikte toplamda 17 bin kişiyi bulan bir camiadan bahsediyoruz Çalışmalarımızı sürdürürken günümüz gereği yönetmelik ve tüzüklerimiz zaman zaman değişikliğe uğruyor. Eğitim camiasının bel kemiği yöneticileri olan siz şeflerimizin değişen bu müfredattı yakından takip etmeniz çalışmalarımızı daha iyi hale getirecektir. Çalışmalarımızı bir aile ortamında güzel bir şekilde yürütmekteyiz. Bu güzel ortamın bozulmadan devam etmesi bizi çok mutlu ediyor.

 

Toplantının devamında İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, bölüm şefleri ile genel çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Eğitim adına yapılan güzel çalışmalar ve vatandaş memnuniyetinin kendisine geri döndüğünde çok onur duyduğunu söyledi. Tüm şeflere ve diğer çalışma arkadaşlarıma verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederim dedi.

 

26-06-201826-06-2018

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.