DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KADEM ile İşbirliği Protokolü İmzalandı

KADEM ile İşbirliği Protokolü İmzalandı

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve KADEM arasında işbirliği protokolü imzalandı. Protokol kapsamında öğretmenler ve öğrenci velilerine sosyal destekler ve kamuya erişim eğitimi verilecek.

 

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleşen protokol törenine İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, KADEM Denizli Temsilcisi Dr. Hilal Can ile üye Aysel Harktı katıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz “İmzalanan protokol müdürlüğümüze bağlı okullarındaki veli ve öğretmenlere; sosyal destekler ve kamuya erişim eğitiminin verilmesini kapsıyor. Denizli yerelindeki imkanlar da bu eğitim programları içinde aktarılacak. Sadece kadınlarımıza değil, devlet tarafından aileye verilen desteklerin anlatıldığı eğitimlerle ihtiyaç sahibi hemşerilerimize ulaşmak kadar, önemli bir diğer husus da çevresinde ihtiyacı olan insanlara bildiklerini aktaracak kişilerin de gönüllü olarak bu eğitimde elçi olmalarıdır.  Ülkemizde 2017 yılında 2,7 milyon hanede 8,5 milyon vatandaş devlet tarafından desteklenmiştir. İlimizde mağdur vatandaş kalmaması hedefiyle imzalanan bu protokolün hayırlı olması diliyoruz” dedi.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.