DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenlerimiz Eğitimin Temel Taşıdır

Öğretmenlerimiz Eğitimin Temel Taşıdır

Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Prof. Dr. Kemal Varın Numanoğlu ilimizi ziyaret programı kapsamında Sema-Abdurrahman Karamanlıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.

 

Ziyarette Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Prof. Dr. Kemal Varın Numanoğlu’na; MEB İşyeri Tabanlı Mesleki Eğitim Daire Başkanı Süleyman Akgül, Öğretmen Aydın Yavşancı, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Hüseyin Başgün, Şube Müdür Ramazan Kayayurt eşlik etti.

 

Okuldaki ziyaretinde sınıfları ve atölyeleri gezen Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Prof. Dr. Kemal Varın Numanoğlu okul hakkında bilgiler aldı. Sınıflar da  öğrenciler ile sohbet etti.

 

Öğretmenler Odasında okul öğretmenleri ile bir araya gelen Genel Müdür Numanoğlu “Ekim ayı içerisinde stratejik vizyon çalışmasını lanse edeceğiz. Bu çalışmaya temel oluşturması adına bakanlığımız genel müdürlükler düzeyinde illerimize ziyaretlerde bulunuyoruz. Siz değerli öğretmenlerimizden eğitim sistemimizin güçlü ve zayıf yönleri hakkında fikirler almak ve paylaşmak adına buradayız. Bizlere aktaracağız bütün fikirleri önemsiyoruz. Elde edeceğimiz doneleri birleştirerek raporlaştıracağız. Sizler eğitimin temel taşlarısınız. Yaptığınız tüm çalışmalardan dolayı bakanlığımız adına teşekkür ediyorum” dedi.

 

28-09-201828-09-201828-09-201828-09-201828-09-2018

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.