DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitmen Eğitimi Projesi Kapsamında Dr.Özgür Bolat Öğretmenlerle Buluştu

Eğitmen Eğitimi Projesi Kapsamında Dr.Özgür Bolat Öğretmenlerle Buluştu

İlimizde görevli rehber öğretmenlere yönelik Eğitmen Eğitimi Projesi kapsamında Dr. Özgür Bolat iki ayrı grup halinde ikin gün sürecek eğitimlere gerçekleştirilen açılış programı ile başladı.

 

2018-2019 eğitim-öğretim döneminde Dr. Özgür Bolat liderliğinde Dove Özgüven Projesi kapsamında “ Kendime Güveniyorum Eğitimleri”ni gerçekleştiriyor.

 

İlimiz Nort Point Otelde gerçekleştirilen eğitimlerin açılışına İl Milli Eğitim Müdür Vekili Hüseyin Başgün, Şube Müdürü Ramazan Yılmaz, Dr. Özgür Bolat ve rehber öğretmenler katıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdür Vekili Hüseyin Başgün konuşmasında “ Zor ve meşakkatli bir mesleği icra ediyorsunuz. Kendinizi sürekli yenilemeniz açısından özellikle alanında uzman kişilerle sık sık bir araya gelinmesi gerektiğine inanıyorum. Çünkü eğitime yapılan yatırım, en değerli yatırımdır.  Bu anlamda değerli hocamız Dr.Özgür Bolat Bey’e mesleki gelişim akademisine verdiği destek için teşekkür ediyorum. Çok değerli bir hocamızla İlimize dair güzel bir yatırım yaptığımız kanaatindeyim.  Kendisine huzurlarınızda tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

 

Gerçekleştirilen proje ile; geleceğimizi emanet edeceğimiz sevgili gençlerimizin özellikle ergenlik dönemindeki 9.sınıf öğrencilerinin, medyanın ve toplumun dayattığı fiziksel görünüş ideallerinin olumsuz etkisinden kurtararak; onları kendi değerleri, kimlikleri ve yetenekleri üzerine kurulu bir özgüven inşa etmelerine yardımcı olmak, dolayısıyla mutlu ve başarılı bir insan olarak yetişmelerine destek olmak hedeflenmektedir.

 

01-10-201801-10-2018

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.