DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’na Bir Tuğla da Hayırsever Bahaettin Sert’den

Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’na Bir Tuğla da Hayırsever Bahaettin Sert’den

Denizlili Hayırseverlerimiz tarafından imece usulü yaptırılacak olan Pamukkale Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’nun yapımına bir destek de Hayırsever Bahaettin Sert’den geldi. Hayırsever Sert; okulun yapımı için 168 bin lira yardımda bulundu.

 

Valilik Makamında gerçekleşen protokol imza törenine; Valimiz Hasan Karahan, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve Hayırsever Bahaettin Sert katıldı.

 

Denizli’nin hayırseverlik alanında Türkiye’ye örnek olduğunu ifade eden Valimiz Hasan Karahan, eğitime verilen desteğin önemine vurgu yaparak; Hayırsever Bahaettin Sert’e Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’na katkılarından dolayı teşekkür etti.

 

Konuşmaların ardından Denizli eğitimine destek protokolü Vali Hasan Karahan ve Hayırsever Bahaettin Sert tarafından imzalandı.

 

Pamukkale İlçesi Zeytinköy Mahallesinde toplam 4.419 m² inşaat alanına  sahip olan okul; 24 derslik, bodrum+zemin+3 kat ve konferans salonundan oluşacak. Okulun yapımı için hayırseverimiz 168 bin lira katkıda bulundu.

 

06-11-2018

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.