DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Denizli Milli Eğitimi Geleceğini Planlıyor

Denizli Milli Eğitimi Geleceğini Planlıyor

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Millî Eğitim Bakanlığının 2023 vizyonu hedefleri ile eşgüdüm halinde 2019-2013 Stratejik Plan Hazırlık Çalışmalarına devam ediyor.

 

Bu kapsamda 19 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne e-Konferans sistemi üzerinden uzaktan eğitim faaliyeti ile eğitim verildi.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz e–Konferans sistemi ile 19 ilçe milli eğitim müdürleri, şube müdürleri ve şeflerine online olarak seslendi. Gerçekleştirilen eğitim, uzaktan eğitim platformunun kullanılması açısından Denizli’de ilk olma özelliği taşıyor.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz konuşmasında “Milli Eğitim Bakanlığımızın 2018/16 nolu Genelgesiyle il ve ilçe bazında başlayan Stratejik Planlama çalışmaları; Hazırlık, Durum Analizi, Geleceğe Yönelim, Maliyetlendirme, İzleme ve Değerlendirme süreçlerinden oluşuyor. Bakanlığımızın 2023 Vizyonu, stratejik amaç ve hedefleri doğrultusunda yürütülen “Geleceğe Yönelim” çalışmaları Müdürlüğümüzün 5 yıllık çalışmalarını kapsayacak şekilde amaç, hedef, eylemler ve maliyetlendirme kısımlarından oluşmaktadır. Denizli İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak önümüzdeki dönemde Stratejik Planımızı oluştururken, Bakanlığımızın 2023 vizyonu çerçevesinde Stratejik Planı ile eşgüdüm halinde yapacağız” dedi.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’un konuşmasının ardından Strateji Şube Müdürü Ramazan Yılmaz, Stratejik Plandan sorumlu Arge Birimi Öğretmenleri Hasan Şahin,  İsmail  Özdemir ve Emel Alpinanç tarafından Stratejik Plan Hazırlama konusunda e-Konferans sistemi ile bilgilendirmeler yapıldı.

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.